cms

NAŠE KVALITA


  • » Kvalita "A" (Míčky jsou téměř jako nové! Jedná se o VÝBĚR golfových míčků).
  • » Kvalita"B" (Míčky ideální na HRU i trénování pro náročné, lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "A/B" (Nejlepší dostupný poměr kvalita/cena! Lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "C" (Ideální pro trénování, či na riskování před golfovými překážkami, 5 a více oděrek).
Kvalita ohranosti

Značky

Novinky

 

VIP zákaznický účet

 

V našem internetovém obchodě se vyplácí nakupovat opakovaně! Dalším důvodem je tomu VIP zákaznický účet. Jedná se o to, že chceme opakovaně odměňovat naše stálé zákazníky

 

Co to znamená?

Vyhlašujeme podmínky ve smyslu upgradu (povýšení) každého zákaznického účtu na VIP zákaznický účet.

 

Co tím získáte?

Přechodem ze standartního zákaznického účtu na VIP účet získáváte všechno zboží automaticky o 10% levnější. V celém katalogu budete mít o proti standartnímu účtu, devadesáti procentní ceny. Tudíž i bez pomoci slevových kupónů bude cena pro Vás o 10% levnější. Stačí nasbírat do 1 roku objednávky nad 15000,- Kč, včetně.

Když si to spočítáte, .. dostanete věrnostní body z každého nákupu, slevový kupón ve výši 10% čeká na každého, kdo přesáhne hranici 10.000,- Kč (Slevový kupón bude platný 30 dnů, od oslovení emailem s informací a kódem kupónu. Tento Slevový kupon se vztahuje na veškeré míčky, krom míčků v již poskytnuté slevě, resp. s popiskem "SLEVA!".).

Upgrade (povýšení) standardního zákaznického účtu proběhne po splnění podmínek automaticky.

Více v sekci Slevové kupóny či FAQ.

 

3 podmínky pro schválení upgradu zákaznického účtu na VIP účet:

- zákazník, který postupem času nakoupí míčky v celkové hodnotě 15.000,- Kč a více.

- objednávky v celkovém objemu 15.000,- Kč a více, musí zákazník nasbírat do 1 roku od jeho 1. objednávky (elektronické objednávky v našem internetovém obchodu - Golfaky.cz - Balls shop).

- všechny objednávky si zákazník hladce převzal a koupil, tak jak si je vždy sám objednal. 

 

Upgrade zákaznického účtu na VIP účet není nárokovou položkou. Není možné vymáhat jejich hodnotu v hotových penězích ani jakoukoliv jinou náhradu za tyto, například při vypršení jejich platnosti, zrušení nebo zablokování účtu a nebo při změně firemní politiky provozovatele ve vztahu k uvedeným benefitům.

Provozovatel si vyhrazuje právo, tuto službu v budoucnu kdykoliv měnit, upravovat, pozastavit či zrušit.

Provozovatel je povinen informovat o tomto úkonu, formou emailu, všechny zákazníky, kterých se to týká. Čili ty zákazníky, kteří již v daný moment rozhodnutí (např. z důvodu změny ve VIP programu) absolvovali upgrade účtu (ze standardního účtu na VIP účet).

Osobní zákaznický účet i jakékoli slevové kupóny, vydávané títmto internetovým obchodem, jsou nepřenositelné, nedarovatelné, ani nijak přepisovatelné na jiné či další osoby - náleží vždy té osobě, která vlastní osobní účet v našem internetovém obchodu - www.golfaky.cz.

Tyto osobní údaje musí být vždy 100%-ně korektní a 100%-ně identické s osobními údaji vlastníka osobního uživatelského účtu zákazníka. V opačném případě, budeme nuceni odebrat všechny Slevové kupony zákazníka, zrušit osobní účet zákazníka a postupovat dále dle našich všeobecných obchodních podmínek.

 


Na úvod Na úvod