cms

NAŠE KVALITA


  • » Kvalita "A" (Míčky jsou téměř jako nové! Jedná se o VÝBĚR golfových míčků).
  • » Kvalita"B" (Míčky ideální na HRU i trénování pro náročné, lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "A/B" (Nejlepší dostupný poměr kvalita/cena! Lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "C" (Ideální pro trénování, či na riskování před golfovými překážkami, 5 a více oděrek).
Kvalita ohranosti

Značky

Novinky

 

Rozdělení golfových míčků dle KVALITY opotřebení
(hrané golfové míčky)

Kvalita ohranosti hraných golfových míčků

Naše golfové míčky podléhají přísné kontrole kvality při jejich sortaci do jednotlivých skupin naší kvality ohranosti (A, B, případně A/B).
Kvalitu ohranosti "C" naleznete jen v kategorii "Smíšené míčky" neboli MIX. Tato kategorie míčků je určená především na individuální golfové tréninky, ale tyto míčky jsou stále v přijatelné kondici i pro hru na golfovém hřišti. Značně poškozené, narušené, deformované, zničené a nevyužitelné golfové míčky vyhazujeme. 

Na KVALITU dodávaných míčků vždy opravdu dbáme s největší pozorností.
Je to hlavní pilíř našeho Balls shopu, kterého se vždy budeme držet!
Naši zákazníci se k nám vrací především z tohoto důvodu, a proto náš GOLF shop Golfaky.cz nabízí hlavně hrané golfové míčky v kvalitě "A" a "B".

TOP kvalita A  

Hrané golfové míčky, které nevykazují téměř žádné opotřeneí. Jedná se o VÝBĚROVÉ GOLFOVÉ MÍČKY! Rozdíl mezi těmito hranými golfovými míčky a novými golfovými míčky je minimální. Vykazují vysoký lesk = vysoká spokojenost!

i Tyto hrané golfové míčky jsou jako fungl nové! Doporučujeme je na golfové turnaje i golfovou hru.
SUPER kvalita B  

Hrané golfové míčky ve stále dobré kvalitě. Tyto golfové míče jsou stále velmi málo hrané, vykazují pouze drobné znaky opotřebení (drobné škrábanečky). Jsou stále perfektní a za bezkonkurenční ceny! Neobsahují žádné drivingové míče či X-OUTy.

i Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Doporučujeme!
SUPER kv. A/B  

Nejlepší dostupný poměr KVALITA/CENA. Hrané golfové míčky v dobré kvalitě. Jedná se o směs hraných golfových míčků kvality A a B, v poměru 50:50 (půl na půl). DOPORUČUJEME!

i Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Jedná se o dodatkovou kvalitu v nejlepším poměru kvalita/cena. Doporučujeme!
TRÉNINK kv. C  

Hrané golfové míčky určené pro nácvik ran, odpalů či na riskování před golfovými překážkami. Vyznačují se několika odřeninkami, mohou mít i nějakou skvrnu, což nemá vliv na trjektorii letu. Mohou obsahovat X-OUTy, nikoliv však žádné drivingové míče!

i Ideální golfové míčky na golfové tréninky, ale mohou být použité i na golfovou hru (značkové golfové míčky). Nedoporučujeme je však využívat pro turnajová klání.
Refinish kv. PR  

Hrané golfové míčky určené pro vlastní refinish či refubrish (oprava vrchní soft vrstvy obalu golfového míčku) a následně další hru či vlastní prodej. Vyznačují se velkým množstvím odřeninek, či poškozením laku (barva, vyloupnutí laku).
» Vyberte si Vaši oblíbenou značku golfového míčku a samozřejmě i požadovanou nejvyšší kvalitu.
» TOP kvalita na českém trhu golfového vybavení (A), u jiných A+, či AAAA, nebo Premium Selection, apod.
» Vynikající kvalita (A i B).
» Nejlepší ceny v ČR.
» Rychlá doprava.
» Platba na dobírku, bezhotovostně bankovním převodem či hotově.

 

Pokud jste zde nenašli Vaší oblíbenou golfovou značku či typ (resp. model značky), tak nás prosím neváhejte kontaktovat.


 


Na úvod Na úvod